İndirim!
 

Ona Ne Oldu?

34,00 20,40

Tehlikelerle, kuşkularla ve sırlarla dolu, tekinsiz bir aşk hikâyesi…

Amerikan ulusal kitap ödüllerinden “National Book Award” finalisti, “Washington Devlet Kitap Ödülü” ve “PNBA En İyi Kitap Ödülü” sahibi yazar Deb Caletti’nin her sayfasında okuru yeni bir tahmine sürüklediği gerilim yüklü romanı ONA NE OLDU bir kurgu şaheseri olarak dünyada referans gösteriliyor.

Isabelle Austen, annesinin ölümünden sonra mirasını devralmak için Pasifik’te doğup büyüdüğü küçük adaya geri döner. Ancak bu dönüş aynı zamanda sevmesi hayli zor bir kadın olan annesinin duygusal mirasına da geri dönmesidir. Yeni boşanan Isabelle, burada kendini oldukça boşlukta hissederken adaya esrarengiz bir adam gelir: Henry North…

Isabelle’in hayatı böylece ebediyen değişir. Bu ateşli ve gergin ilişki birtakım tehlikeli sırlarla doludur. Henry’nin nişanlısının öldüğünü, karısının da ortadan kaybolduğunu öğrenen Isabelle, aşk ile kuşku, paranoya ile tutku arasında sıkışıp kalır. Hayatındaki adamın geçmişini araştırmaya başladıktan sonra bulduğu her ayrıntı onun hayatta kalma şansını biraz daha azaltır. Bu gergin ilişki giderek bir kaçma kovalamaca oyununa dönüşür.

***

“Caletti, edebi romanı gerilimle birleştiriyor.
Okuyucu son sayfaya kadar tahmine devam ediyor.”
Booklist

“Sıra dışı bir gerilim ve hızlı ilerleyen bir okuma.”
The Book Review

SATIN AL

Kategoriler:
 

Ek bilgi

Yazar

DEB CALETTI

Çevirmen

PERİHAN KORKMAZ

ISBN

9786053116875

Tür

Roman

Sayfa Sayısı

376

Basım Yılı

2019